Forum Jeździeckie TARANT

**Forum Jeździeckie**


#1 2009-07-15 16:17:32

TTena

Administrator

189688
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Dziwne imiona dla koni

Ciekawa jestem jakie ludzie maja pomysły na nadawanie imion swoim pociechom (konikom dla mało zorientowanych ). Jakie śmieszne dziwne oraz orginalne imiona Wy słyszeliście.
Dla mnie dziwnymi i śmiesznymi imieniem są m.in Zadymka, Zombie,  Mi Og, Alemenda


"Czy to koń rekreacyjny, czy to koń do polowań, czy do szarży, celem naszego szkolenia powinno być uspokojenie go, sprawienie, by był sprawny i posłuszny, zgodny w swoich ruchach i wygodny dla jeźdźca, który powinien być w stanie doświadczyć na jego grzbiecie największej przyjemności"       de la Gueriniere

Offline

 

#2 2009-07-18 11:00:07

Rozi

Nowy

Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dziwne imiona dla koni

dla mnie dziwnym imieniem dla konia jest imię Palant .

Offline

 

#3 2009-07-18 15:56:13

Ponette

Nowicjusz

11204937
Skąd: wlkp ;)
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dziwne imiona dla koni

Ja spotkałam się z takimi ja: Fabryka Marzeń, to imię kuca koleżanki , Firma, Pingwin, Miting... Innych sobie nie przypominam Ale podobają mi się takie imiona jak Granik ( wiadomo ), Narnia, Nobelstar, Flying Dancer, Zenit, Lorenzo, Grecja, Split


Koń jest Bogiem,
Galop nałogiem,
Skoki zabawą,
Trening podstawą,

Offline

 

#4 2009-07-18 20:38:40

TTena

Administrator

189688
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Dziwne imiona dla koni

Gracja to pewnie jest w każdej lub co drugiej stajni
Bardzo nie lubie imion typu Baśka, Aśka, Maciek, Karol, Kary, Siwy itp ^^ choć mieszkam na wsi i tu tylko takie....


"Czy to koń rekreacyjny, czy to koń do polowań, czy do szarży, celem naszego szkolenia powinno być uspokojenie go, sprawienie, by był sprawny i posłuszny, zgodny w swoich ruchach i wygodny dla jeźdźca, który powinien być w stanie doświadczyć na jego grzbiecie największej przyjemności"       de la Gueriniere

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tarant.pun.pl malaguti